Weselna Katastrofa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Weselna Katastrofa – każda z Was na pewno marzyła o tym, by być piękną na swoim ślubie. Teraz możecie ubrać tę pannę młodą, a na koniec zobaczycie dlaczego jej wesele to mała katastrofa. Zmieniajcie fryzury, naszyjniki, kolczyki, suknie, rękawiczki, kwiaty, welon, buty i makijaż. Klikajcie na ikonki po lewej stronie ekranu. Miłej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 900 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Torty Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Lody Gry Fast Food Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser