Weselna Katastrofa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Weselna Katastrofa – każda z Was na pewno marzyła o tym, by być piękną na swoim ślubie. Teraz możecie ubrać tę pannę młodą, a na koniec zobaczycie dlaczego jej wesele to mała katastrofa. Zmieniajcie fryzury, naszyjniki, kolczyki, suknie, rękawiczki, kwiaty, welon, buty i makijaż. Klikajcie na ikonki po lewej stronie ekranu. Miłej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 979 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Torty Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek