Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Warzywny Omlet Fluffiego (Fluffy Omelette Cooking) – Fluffi jest świnką i mieszka na farmie. Jest też smakoszem i lubi przyrządzać jedzonko. Dziś ma chęć na coś z jajkiem i warzywami. Co wybierze? Dziś jarski omlet. Dołączcie do niego, bo wspólne gotowanie to sama przyjemność.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 868 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gra Deser Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Ciastka Barbie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kurczak Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Lody