Warzywny Omlet Fluffiego - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Warzywny Omlet Fluffiego (Fluffy Omelette Cooking) – Fluffi jest świnką i mieszka na farmie. Jest też smakoszem i lubi przyrządzać jedzonko. Dziś ma chęć na coś z jajkiem i warzywami. Co wybierze? Dziś jarski omlet. Dołączcie do niego, bo wspólne gotowanie to sama przyjemność.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 423 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Bar Gry Zarabianie Gra Ciasto Gra Deser Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Torty Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gry Lody Gry Owoce Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kuchnia