Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Warzywny Omlet Fluffiego (Fluffy Omelette Cooking) – Fluffi jest świnką i mieszka na farmie. Jest też smakoszem i lubi przyrządzać jedzonko. Dziś ma chęć na coś z jajkiem i warzywami. Co wybierze? Dziś jarski omlet. Dołączcie do niego, bo wspólne gotowanie to sama przyjemność.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 252 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zupy Gry Owoce Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Kurczak