Warzywny Omlet Fluffiego - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Warzywny Omlet Fluffiego (Fluffy Omelette Cooking) – Fluffi jest świnką i mieszka na farmie. Jest też smakoszem i lubi przyrządzać jedzonko. Dziś ma chęć na coś z jajkiem i warzywami. Co wybierze? Dziś jarski omlet. Dołączcie do niego, bo wspólne gotowanie to sama przyjemność.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 103 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Owoce Barbie Gry Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kanapki