Warzywny Omlet Fluffiego - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Warzywny Omlet Fluffiego (Fluffy Omelette Cooking) – Fluffi jest świnką i mieszka na farmie. Jest też smakoszem i lubi przyrządzać jedzonko. Dziś ma chęć na coś z jajkiem i warzywami. Co wybierze? Dziś jarski omlet. Dołączcie do niego, bo wspólne gotowanie to sama przyjemność.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 251 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Torty Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Bar Gra Deser Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zupy Słodkie Gry Barbie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę