Warzywny Omlet Fluffiego - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Warzywny Omlet Fluffiego (Fluffy Omelette Cooking) – Fluffi jest świnką i mieszka na farmie. Jest też smakoszem i lubi przyrządzać jedzonko. Dziś ma chęć na coś z jajkiem i warzywami. Co wybierze? Dziś jarski omlet. Dołączcie do niego, bo wspólne gotowanie to sama przyjemność.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 176 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gra Deser Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kurczak Gry Torty Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Makaron Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Obiad Gry Kuchnia