Warzywna Zupka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Warzywna Zupka – jest wspaniałą potrawą na letnie dni, a co więcej dodaje Nam sporo energii. Pyszne, mięciutkie i zdrowe warzywa pływające w zupie z odrobiną śmietanki to coś, na co leci ślinka. Poznajcie przepis na tą pyszną zupkę. Wykonując instrukcje przejdziecie krok po kroku cały proces powstawania zupy. Obrazek u góry pokazuje co trzeba zrobić, a Wy klikając myszką kroicie, siekacie i mieszacie. Pamiętajcie, że gra jest na czas.

Sterowanie – wszystko wykonujemy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 905 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bar Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Makaron