Walentynkowy Lunch Box - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowy Lunch Box (Valentine Day Lunch Box) – szalejesz na punkcie walentynek, a może bardziej szaleje Twoja mama? Bo jeśli tak to zobacz co przygotowała do szkoły mama małej Marysi. Dla małej dziewczynki będzie to z pewnością miła niespodzianka – wszystko co dostała na śniadanko przypomina jej o Walentynkach. Ale nie ma co się dziwić – takie święto zakochanych mamy raz w roku i trzeba je fajnie celebrować. Przygotuj kanapki w kształcie serduszek, podobnie postępuj gdy pieczesz pyszne ciasteczka na deser, a na koniec wszystko pięknie udekoruj. Pyyyszna i słodko – walentynkowa gra!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 10 725 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Słodkie Gry Gry Torty Gry Makaron Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gra Deser Gry Fast Food Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia