Walentynkowy Lunch Box - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowy Lunch Box (Valentine Day Lunch Box) – szalejesz na punkcie walentynek, a może bardziej szaleje Twoja mama? Bo jeśli tak to zobacz co przygotowała do szkoły mama małej Marysi. Dla małej dziewczynki będzie to z pewnością miła niespodzianka – wszystko co dostała na śniadanko przypomina jej o Walentynkach. Ale nie ma co się dziwić – takie święto zakochanych mamy raz w roku i trzeba je fajnie celebrować. Przygotuj kanapki w kształcie serduszek, podobnie postępuj gdy pieczesz pyszne ciasteczka na deser, a na koniec wszystko pięknie udekoruj. Pyyyszna i słodko – walentynkowa gra!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 10 935 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kanapki Słodkie Gry Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Makaron