Walentynkowy Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowy Deser – Poznaj przepis na pyszny deser, który zachwyci ukochaną osobę. Na stole widzisz wszystkie potrzebne składniki. Żółta strzałka pokazuje co należy zrobić w danej chwili lub po jaki produkt sięgnąć. Waniliowa nuta deseru to sekret jego smaku. Każdy będzie zachwycony, a to, że zrobisz sam coś tak wyjątkowego i pysznego gwarantuje zachwyt u drugiej osoby i długie uwielbienie. Niech miłość przemówi tym deserem!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 6 989 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Kuchnia Gry Makaron Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bar Gry Ciastka Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gra Deser Gry Zupy Barbie Gry