Walentynkowe Ciacho - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowe Ciacho – a Ty masz już pomysł co dasz swojej sympatii w Walentynki? Takie ciastko pięknie przyozdobione może być bardzo ciekawym pomysłem, w dodatku można je zjeść we dwoje. Baw się dobrze dekorując i ten wyjątkowy i słodki deserek przygotowany dla kogoś wyjątkowego.

Ozdabiaj używając Myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 13 158 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób To Sam