Walentynkowe Ciacho - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowe Ciacho – a Ty masz już pomysł co dasz swojej sympatii w Walentynki? Takie ciastko pięknie przyozdobione może być bardzo ciekawym pomysłem, w dodatku można je zjeść we dwoje. Baw się dobrze dekorując i ten wyjątkowy i słodki deserek przygotowany dla kogoś wyjątkowego.

Ozdabiaj używając Myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 12 862 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Torty Gry Kurczak Gry Bar Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Lody Gry Makaron Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Obiad Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe