Walentynkowe Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowe Babeczki – wystarczy odrobina czerwonego barwnika spożywczego, żeby zaczarować zwykłe babeczki w wspaniały prezent walentynkowy. Dekoracja z kolorowych posypek i pięknych dekoracji dokończy waszego dzieła.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 963 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bar Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Ciasto Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Pizza Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Słodkie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą