Walentynkowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowe Babeczki – wystarczy odrobina czerwonego barwnika spożywczego, żeby zaczarować zwykłe babeczki w wspaniały prezent walentynkowy. Dekoracja z kolorowych posypek i pięknych dekoracji dokończy waszego dzieła.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 202 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Bar Gry Kurczak Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Lody Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Deser Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe