Walentynkowe Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowe Babeczki – wystarczy odrobina czerwonego barwnika spożywczego, żeby zaczarować zwykłe babeczki w wspaniały prezent walentynkowy. Dekoracja z kolorowych posypek i pięknych dekoracji dokończy waszego dzieła.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 820 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Pizza Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Deser Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak