Walentynkowa Uczta na Słodko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowa Uczta na Słodko – przygotuj pyszne ciacho, które może podarujesz w Walentynki osobie, którą kochasz? Skomponuj najlepsze składniki i dodatki, zadbaj o posypkę czy polewę. Klikaj na różowe strzałki, aby przechodzić do kolejnych ozdób i udekoruj ciacho. Przeglądaj wszystkie dostępne opcje i baw się kolorami oraz rodzajami niekończących się dekoracji.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 564 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Ciasto Gra Deser Gry Bar Gry Lody Gry Ciastka Słodkie Gry