Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowa Uczta na Słodko – przygotuj pyszne ciacho, które może podarujesz w Walentynki osobie, którą kochasz? Skomponuj najlepsze składniki i dodatki, zadbaj o posypkę czy polewę. Klikaj na różowe strzałki, aby przechodzić do kolejnych ozdób i udekoruj ciacho. Przeglądaj wszystkie dostępne opcje i baw się kolorami oraz rodzajami niekończących się dekoracji.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3 899 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gra Deser Gry Lody Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Makaron Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Ciasto