Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowa Uczta na Słodko – przygotuj pyszne ciacho, które może podarujesz w Walentynki osobie, którą kochasz? Skomponuj najlepsze składniki i dodatki, zadbaj o posypkę czy polewę. Klikaj na różowe strzałki, aby przechodzić do kolejnych ozdób i udekoruj ciacho. Przeglądaj wszystkie dostępne opcje i baw się kolorami oraz rodzajami niekończących się dekoracji.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3 782 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Owoce Gry Torty Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Lody Gry Pizza Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Kanapki Gry Fast Food