Walentynkowa Uczta na Słodko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Walentynkowa Uczta na Słodko – przygotuj pyszne ciacho, które może podarujesz w Walentynki osobie, którą kochasz? Skomponuj najlepsze składniki i dodatki, zadbaj o posypkę czy polewę. Klikaj na różowe strzałki, aby przechodzić do kolejnych ozdób i udekoruj ciacho. Przeglądaj wszystkie dostępne opcje i baw się kolorami oraz rodzajami niekończących się dekoracji.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 621 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Barbie Gry Gry Torty Gra Deser Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto Gry Owoce Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kurczak