Wakacyjne Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Lody – lody? O tak! Klikając w ikonki z różnymi składnikami stworzysz najlepszy wakacyjny deser pod słońcem. Takim lodom nikt się nie oprze:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 778 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zupy Barbie Gry Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Torty