Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Lody – lody? O tak! Klikając w ikonki z różnymi składnikami stworzysz najlepszy wakacyjny deser pod słońcem. Takim lodom nikt się nie oprze:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1775 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Torty Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Pizza Gry Obiad Słodkie Gry Gra Deser Gry Makaron Gra Ciasto Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek