Wakacyjne Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Lody – lody? O tak! Klikając w ikonki z różnymi składnikami stworzysz najlepszy wakacyjny deser pod słońcem. Takim lodom nikt się nie oprze:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 720 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kanapki Gra Deser Gry Torty Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bar Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam