Wakacyjne Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Lody – lody? O tak! Klikając w ikonki z różnymi składnikami stworzysz najlepszy wakacyjny deser pod słońcem. Takim lodom nikt się nie oprze:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 228 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zupy Gry Owoce Gry z Czekoladą Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka