Wakacyjne Hotdogi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Hotdogi – skomponuj swojego własnego hot-doga, którego zjadłbyś na wakacyjnym odpoczynku na plaży. Kliknięcie na każdą ikonkę znajdującą się na dole ekranu gry po lewej stronie sprawi, że rozwinie się lista z dostępnymi rzeczami w danej kategorii. Klikaj na wybrany typ, aby ten pojawił się na Twoim hot-dogu. Decydujesz o rodzaju bułki, stopniu jej wypieczenia, warzywnych dodatkach, parówce oraz sosie. Możesz również zmienić tło na jeszcze bardziej zwariowane klikając na ikonki śmiesznych minek w lewym, górnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 444 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Makaron Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Bar Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Gry z Czekoladą Gra Ciasto