Wakacyjne Hotdogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Hotdogi – skomponuj swojego własnego hot-doga, którego zjadłbyś na wakacyjnym odpoczynku na plaży. Kliknięcie na każdą ikonkę znajdującą się na dole ekranu gry po lewej stronie sprawi, że rozwinie się lista z dostępnymi rzeczami w danej kategorii. Klikaj na wybrany typ, aby ten pojawił się na Twoim hot-dogu. Decydujesz o rodzaju bułki, stopniu jej wypieczenia, warzywnych dodatkach, parówce oraz sosie. Możesz również zmienić tło na jeszcze bardziej zwariowane klikając na ikonki śmiesznych minek w lewym, górnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 204 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zupy Gry Ciastka Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gra Deser Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Torty Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Lody Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki