Wakacyjne Hotdogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Hotdogi – skomponuj swojego własnego hot-doga, którego zjadłbyś na wakacyjnym odpoczynku na plaży. Kliknięcie na każdą ikonkę znajdującą się na dole ekranu gry po lewej stronie sprawi, że rozwinie się lista z dostępnymi rzeczami w danej kategorii. Klikaj na wybrany typ, aby ten pojawił się na Twoim hot-dogu. Decydujesz o rodzaju bułki, stopniu jej wypieczenia, warzywnych dodatkach, parówce oraz sosie. Możesz również zmienić tło na jeszcze bardziej zwariowane klikając na ikonki śmiesznych minek w lewym, górnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 989 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Gry Przepisy Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Bar Gry Obiad Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Makaron