Wakacyjne Hotdogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Wakacyjne Hotdogi – skomponuj swojego własnego hot-doga, którego zjadłbyś na wakacyjnym odpoczynku na plaży. Kliknięcie na każdą ikonkę znajdującą się na dole ekranu gry po lewej stronie sprawi, że rozwinie się lista z dostępnymi rzeczami w danej kategorii. Klikaj na wybrany typ, aby ten pojawił się na Twoim hot-dogu. Decydujesz o rodzaju bułki, stopniu jej wypieczenia, warzywnych dodatkach, parówce oraz sosie. Możesz również zmienić tło na jeszcze bardziej zwariowane klikając na ikonki śmiesznych minek w lewym, górnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 136 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Gry Fast Food Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Ciasto