Waflowy Tort | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Waflowy Tort (Chocolate Waffles)  – Czy tort zawsze musi być zrobiony z ciasta biszkoptowego? Nie bądźmy zamknięci na innowacyjne pomysły. A może by tak zrobić oryginalny tort z wafli? Kto jest za, ten niech klika i wchodzi do gry. Tutaj poznacie przepis i pomysł na taki deser. Nie żałujcie czekolady, bo ona idealnie nadaje się do naszych planów. Bita śmietana i owoce nie zaszkodzą, a torcik trzeba zjeść szybko, do czego nikogo namawiać nie będzie trzeba.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 146 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Lody Barbie Gry Gra Deser Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gry Ciastka Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kanapki