Waflowy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Waflowy Tort (Chocolate Waffles)  – Czy tort zawsze musi być zrobiony z ciasta biszkoptowego? Nie bądźmy zamknięci na innowacyjne pomysły. A może by tak zrobić oryginalny tort z wafli? Kto jest za, ten niech klika i wchodzi do gry. Tutaj poznacie przepis i pomysł na taki deser. Nie żałujcie czekolady, bo ona idealnie nadaje się do naszych planów. Bita śmietana i owoce nie zaszkodzą, a torcik trzeba zjeść szybko, do czego nikogo namawiać nie będzie trzeba.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 873 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zupy Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Torty Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Przepisy