W Poszukiwaniu Hod-Dogów - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

W Poszukiwaniu Hod-Dogów (Delicious Hot Dog Quest) – Gdy po całym dniu burczy w brzuchu, przyda się szybka przekąska. Gdzie mogą być pochowane smaczne Hod-Dogi? Odsuwaj przedmioty, strzałką przesuwaj widok kuchni i znajdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 447 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Kurczak Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Bar Gra Deser Gry Ciastka Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zupy Gra Ciasto Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kanapki