W Poszukiwaniu Hod-Dogów | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

W Poszukiwaniu Hod-Dogów (Delicious Hot Dog Quest) – Gdy po całym dniu burczy w brzuchu, przyda się szybka przekąska. Gdzie mogą być pochowane smaczne Hod-Dogi? Odsuwaj przedmioty, strzałką przesuwaj widok kuchni i znajdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 426 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Torty Gry Pizza Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zarabianie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Owoce