W Poszukiwaniu Hod-Dogów - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

W Poszukiwaniu Hod-Dogów (Delicious Hot Dog Quest) – Gdy po całym dniu burczy w brzuchu, przyda się szybka przekąska. Gdzie mogą być pochowane smaczne Hod-Dogi? Odsuwaj przedmioty, strzałką przesuwaj widok kuchni i znajdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 167 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bar Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Makaron Barbie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Śniadanie Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Kurczak