W Poszukiwaniu Hod-Dogów - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

W Poszukiwaniu Hod-Dogów (Delicious Hot Dog Quest) – Gdy po całym dniu burczy w brzuchu, przyda się szybka przekąska. Gdzie mogą być pochowane smaczne Hod-Dogi? Odsuwaj przedmioty, strzałką przesuwaj widok kuchni i znajdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Bar Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Torty Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Obiad