Urządzanie Pizzerii - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Urządzanie Pizzerii – Przed Tobą wyjątkowe zadanie. Kupiłaś lokal, w bardzo dobrym punkcie w mieście, więc liczysz na super zysk. Masz też całe zaopatrzenie i wyposażenie pizzerii. Jedyne co trzeba teraz zrobić to urządzić wszystko w Twoim stylu, pamiętając o funkcjonalności wnętrza i odpowiedniej atmosferze. Wokół budynku widzisz meble i wiele innych rzeczy, które przeciągasz myszką do środka i ustawiasz w wybranym przez siebie miejscu.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 4 147 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Ciasto Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Ciastka Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Deser