Urządzanie Pizzerii | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Urządzanie Pizzerii – Przed Tobą wyjątkowe zadanie. Kupiłaś lokal, w bardzo dobrym punkcie w mieście, więc liczysz na super zysk. Masz też całe zaopatrzenie i wyposażenie pizzerii. Jedyne co trzeba teraz zrobić to urządzić wszystko w Twoim stylu, pamiętając o funkcjonalności wnętrza i odpowiedniej atmosferze. Wokół budynku widzisz meble i wiele innych rzeczy, które przeciągasz myszką do środka i ustawiasz w wybranym przez siebie miejscu.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 3 845 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bar