Urządzanie Pizzerii - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Urządzanie Pizzerii – Przed Tobą wyjątkowe zadanie. Kupiłaś lokal, w bardzo dobrym punkcie w mieście, więc liczysz na super zysk. Masz też całe zaopatrzenie i wyposażenie pizzerii. Jedyne co trzeba teraz zrobić to urządzić wszystko w Twoim stylu, pamiętając o funkcjonalności wnętrza i odpowiedniej atmosferze. Wokół budynku widzisz meble i wiele innych rzeczy, które przeciągasz myszką do środka i ustawiasz w wybranym przez siebie miejscu.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 4 234 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Warzywa Słodkie Gry Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek