Urządzanie Pizzerii - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Urządzanie Pizzerii – Przed Tobą wyjątkowe zadanie. Kupiłaś lokal, w bardzo dobrym punkcie w mieście, więc liczysz na super zysk. Masz też całe zaopatrzenie i wyposażenie pizzerii. Jedyne co trzeba teraz zrobić to urządzić wszystko w Twoim stylu, pamiętając o funkcjonalności wnętrza i odpowiedniej atmosferze. Wokół budynku widzisz meble i wiele innych rzeczy, które przeciągasz myszką do środka i ustawiasz w wybranym przez siebie miejscu.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 4 329 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Deser Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar