Urodzinowy Makaron - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowy Makaron – nie masz pomysłu na menu na urodziny? Masz dość ciągłej pizzy, chipsów czy krakersów? Proszę bardzo, zrób urodzinowy makaron! To świetna zabawa i pyszne danie! Wybierz rodzaj makaronu, który najbardziej lubisz i baw się dobierając do niego mega dodatki ser, bazylię, warzywa, krewetki… nieskończona ilość pomysłów! Dobrej zabawy!

Sterowanie – za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 7 863 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Bar Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Torty Gra Deser Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą