Urodzinowe Ciasto dla Mamy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowe Ciasto dla Mamy (Cream Cake) – Ta mama ma fantastyczne dzieci, które pamiętają o jej urodzinach. Chcą upiec jej ulubione ciasto ale jeszcze nigdy tego nie robiły więc liczą na Twoją pomoc. Przygotujcie składniki, zróbcie z nich masę, upieczcie i ozdóbcie. Przecież to ciasto urodzinowe dla ukochanej mamy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 587 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Torty Gry Owoce Gry Pizza Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Barbie Gry