Urodzinowe Ciasto dla Mamy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowe Ciasto dla Mamy (Cream Cake) – Ta mama ma fantastyczne dzieci, które pamiętają o jej urodzinach. Chcą upiec jej ulubione ciasto ale jeszcze nigdy tego nie robiły więc liczą na Twoją pomoc. Przygotujcie składniki, zróbcie z nich masę, upieczcie i ozdóbcie. Przecież to ciasto urodzinowe dla ukochanej mamy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 357 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Deser Gra Ciasto Gry Bar Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pizza Barbie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą