Urodzinowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowe Babeczki – przygotuj urodzinowe babeczki i zachwyć gości ich super wyglądem. Ciasto jest już gotowe, a więc Twoje zadanie polega na rozłożeniu foremek, nałożeniu ciasta – wszystko odbywa się po kliknięciu myszką na ciasto i na foremkę. Po upieczeniu wyjmujemy babeczki i rozpoczynamy dekorowanie. Zawsze na zielono podświetla się ta rzecz, której akurat trzeba użyć.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 10 310 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Lody Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Makaron Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Gry Zupy Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kanapki