Urodzinowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowe Babeczki – przygotuj urodzinowe babeczki i zachwyć gości ich super wyglądem. Ciasto jest już gotowe, a więc Twoje zadanie polega na rozłożeniu foremek, nałożeniu ciasta – wszystko odbywa się po kliknięciu myszką na ciasto i na foremkę. Po upieczeniu wyjmujemy babeczki i rozpoczynamy dekorowanie. Zawsze na zielono podświetla się ta rzecz, której akurat trzeba użyć.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 10 226 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Torty Gry Fast Food Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry Gry Makaron Gry Kanapki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam