Urodzinowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowe Babeczki – przygotuj urodzinowe babeczki i zachwyć gości ich super wyglądem. Ciasto jest już gotowe, a więc Twoje zadanie polega na rozłożeniu foremek, nałożeniu ciasta – wszystko odbywa się po kliknięciu myszką na ciasto i na foremkę. Po upieczeniu wyjmujemy babeczki i rozpoczynamy dekorowanie. Zawsze na zielono podświetla się ta rzecz, której akurat trzeba użyć.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 10 102 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gra Deser Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Torty Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gra Ciasto