Urodzinowa Pychotka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowa Pychotka – wyobraź sobie, że przygotowujesz tort na urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla swojego przyjaciela lub przyjaciółki. Jak będzie wyglądać? Przesuwaj elementy tortu klikając w strzałki po lewej stronie, a następnie wybierz dowolną opcję.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 642 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Gry Fast Food Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Lody Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam