Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowa Pychotka – wyobraź sobie, że przygotowujesz tort na urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla swojego przyjaciela lub przyjaciółki. Jak będzie wyglądać? Przesuwaj elementy tortu klikając w strzałki po lewej stronie, a następnie wybierz dowolną opcję.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 433 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Bar Gry Pizza Gry Lody Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Obiad