Urodzinowa Pychotka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowa Pychotka – wyobraź sobie, że przygotowujesz tort na urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla swojego przyjaciela lub przyjaciółki. Jak będzie wyglądać? Przesuwaj elementy tortu klikając w strzałki po lewej stronie, a następnie wybierz dowolną opcję.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 525 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bar Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Fast Food Gry Lody Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Deser