Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowa Pychotka – wyobraź sobie, że przygotowujesz tort na urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla swojego przyjaciela lub przyjaciółki. Jak będzie wyglądać? Przesuwaj elementy tortu klikając w strzałki po lewej stronie, a następnie wybierz dowolną opcję.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1202 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Barbie Gry Gry Przepisy Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Lody Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Bar