Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Urodzinowa Niespodzianka (Baby Hazel Birthday Surprise) – Hazel radośnie bawiła się ze swoimi pupilami, gdy przypomniała sobie, że kolega ma urodziny. Zadzwoniła do Belli i postanowiły urządzić mu przyjęcie niespodziankę. Taka impreza to nie lada wyzwanie. Trzeba przygotować parę rzeczy, w tym prezenty i tort. Czy pomożesz Hazel uporać się ze wszystkimi tymi sprawami?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 440 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Obiad Gry Lody Gry Torty Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Słodkie Gry Gra Deser Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Śniadanie