Urocze Babeczki Króliczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Urocze Babeczki Króliczka (Cute Heart Cupcakes) – Wesoły króliczek zaprasza was do swojej kuchni, gdzie ma zamiar zrobić pyszne babeczki. Dla kogo? Nie wiadomo. Może dla mamy, może dla przyjaciół? Ktokolwiek to będzie zachwyci się smakiem, ale zanim to nastąpi trzeba kupić niezbędne produkty.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 139 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Deser Gry Dekorowanki Barbie Gry