Urocze Babeczki Króliczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Urocze Babeczki Króliczka (Cute Heart Cupcakes) – Wesoły króliczek zaprasza was do swojej kuchni, gdzie ma zamiar zrobić pyszne babeczki. Dla kogo? Nie wiadomo. Może dla mamy, może dla przyjaciół? Ktokolwiek to będzie zachwyci się smakiem, ale zanim to nastąpi trzeba kupić niezbędne produkty.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 561 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Barbie Gry Gry Owoce Gry Makaron Gry Przepisy Gry Pizza Gra Deser Gry Lody Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zupy Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kuchnia