Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Urocza Kuchareczka Robi Słodkie Babeczki (Cute Baker Cupcakes) –  Razem z uroczą kuchareczką możesz stać się autorem wyjątkowych i słodkich babeczek. Musisz tylko słuchać poleceń i wykonywać wszystkie czynności w odpowiedniej kolejności. Może na początek poszukajmy składników. Zanim dojedziemy do dekorowania, czeka nas trochę zajęć. Podejmij się nich.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 437 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Makaron Gry Bar Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Deser Gry Owoce Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Obiad Gry Fast Food Słodkie Gry