Uratuj Tosta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Uratuj Tosta – w tej grze Twoim zadaniem jest, aby tost bezpiecznie wylądował na zielonej platformie. Klikając na żółte bloczki usuwasz je spod tosta, a ten spada aż w końcu dotrze do zielonej platformy. Gdy wszystko się uda przechodzisz do kolejnego poziomu gry. Pamiętaj, aby dobrze się zastanowić przed usunięciem żółtego bloczku.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 840 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Lody Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Makaron Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kanapki