Uratuj Tosta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Uratuj Tosta – w tej grze Twoim zadaniem jest, aby tost bezpiecznie wylądował na zielonej platformie. Klikając na żółte bloczki usuwasz je spod tosta, a ten spada aż w końcu dotrze do zielonej platformy. Gdy wszystko się uda przechodzisz do kolejnego poziomu gry. Pamiętaj, aby dobrze się zastanowić przed usunięciem żółtego bloczku.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 273 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zupy Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam