Uratuj Tosta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Uratuj Tosta – w tej grze Twoim zadaniem jest, aby tost bezpiecznie wylądował na zielonej platformie. Klikając na żółte bloczki usuwasz je spod tosta, a ten spada aż w końcu dotrze do zielonej platformy. Gdy wszystko się uda przechodzisz do kolejnego poziomu gry. Pamiętaj, aby dobrze się zastanowić przed usunięciem żółtego bloczku.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 364 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Deser Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Obiad Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie