Uratuj Tosta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Uratuj Tosta – w tej grze Twoim zadaniem jest, aby tost bezpiecznie wylądował na zielonej platformie. Klikając na żółte bloczki usuwasz je spod tosta, a ten spada aż w końcu dotrze do zielonej platformy. Gdy wszystko się uda przechodzisz do kolejnego poziomu gry. Pamiętaj, aby dobrze się zastanowić przed usunięciem żółtego bloczku.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 231 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry Śniadanie Gry Kanapki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Torty Gry Warzywa Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą