Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Upiorne Babeczki (Halloween Cupcake Chef) – podczas Halloween na stołach królują straszliwe deserki. Numerem jeden będą wasze upiorne babeczki, które stworzycie w tej grze. Klikajcie w elementy znajdujące się na górze, żeby zmieniać wygląd podstawki, papilotki, babeczki, polewy, posypki oraz dekoracji.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 551 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kanapki Gry Torty Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Pizza Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Pieczenie