Upiecz Szarlotkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Upiecz Szarlotkę – malutka wiewiórka pokaże wam swój przepis na szybką szarlotkę. Wybierzcie się z nią na zakupy (klikajcie w rzeczy, o których mówi zwierzak), a następnie wrzucajcie składniki prosto do miski w odpowiedniej kolejności. To chyba najłatwiejsze ciasto pod słońcem!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 214 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Obiad Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Lody Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Bar Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zupy