Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Upiecz Szarlotkę – malutka wiewiórka pokaże wam swój przepis na szybką szarlotkę. Wybierzcie się z nią na zakupy (klikajcie w rzeczy, o których mówi zwierzak), a następnie wrzucajcie składniki prosto do miski w odpowiedniej kolejności. To chyba najłatwiejsze ciasto pod słońcem!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 549 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Warzywa Gry Lody Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kuchnia Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Śniadanie