Upiecz Szarlotkę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Upiecz Szarlotkę – malutka wiewiórka pokaże wam swój przepis na szybką szarlotkę. Wybierzcie się z nią na zakupy (klikajcie w rzeczy, o których mówi zwierzak), a następnie wrzucajcie składniki prosto do miski w odpowiedniej kolejności. To chyba najłatwiejsze ciasto pod słońcem!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 862 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Bar Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Owoce Gry Zupy Gry Makaron Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Torty