Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Upiecz Szarlotkę – malutka wiewiórka pokaże wam swój przepis na szybką szarlotkę. Wybierzcie się z nią na zakupy (klikajcie w rzeczy, o których mówi zwierzak), a następnie wrzucajcie składniki prosto do miski w odpowiedniej kolejności. To chyba najłatwiejsze ciasto pod słońcem!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 597 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zupy Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Bar Gry Obiad Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Kuchnia Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę