Upiecz Szarlotkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Upiecz Szarlotkę – malutka wiewiórka pokaże wam swój przepis na szybką szarlotkę. Wybierzcie się z nią na zakupy (klikajcie w rzeczy, o których mówi zwierzak), a następnie wrzucajcie składniki prosto do miski w odpowiedniej kolejności. To chyba najłatwiejsze ciasto pod słońcem!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 199 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zupy Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Makaron Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gra Deser Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Lody