Ułóż Indyka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Ułóż Indyka – i wcale nie chodzi tu o ułożenie indyka na talerzu. Waszym zadaniem jest ułożyć indykowe puzzle. Aby to zrobić klikamy na poszczególne elementy układanki, po kliknięciu na jeden puzzel przesunie się on na wolne pole. Celem gry jest ułożenie obrazka, na którym będzie indyk. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 713 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Lody Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Torty Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Deser Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Przepisy