Ułóż Indyka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Ułóż Indyka – i wcale nie chodzi tu o ułożenie indyka na talerzu. Waszym zadaniem jest ułożyć indykowe puzzle. Aby to zrobić klikamy na poszczególne elementy układanki, po kliknięciu na jeden puzzel przesunie się on na wolne pole. Celem gry jest ułożenie obrazka, na którym będzie indyk. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 271 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Obiad Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bar Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Hamburgery