Udekoruj Świąteczny Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Świąteczny Tort (Frozen Christmas Cake) – żaden tort nie ma więcej uroku niż ten ozdobiony świątecznymi dekoracjami. Do Wigilii już tylko jeden dzień, więc chwyćcie za myszkę i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 927 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Torty Gra Ciasto Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bar Gry Kurczak Gry Zupy Gra Deser Gry Obiad Słodkie Gry Barbie Gry Gry Lody Gry Makaron