Udekoruj Świąteczny Tort | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Świąteczny Tort (Frozen Christmas Cake) – żaden tort nie ma więcej uroku niż ten ozdobiony świątecznymi dekoracjami. Do Wigilii już tylko jeden dzień, więc chwyćcie za myszkę i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 831 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Dekorowanki Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Owoce Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Torty Gry Kanapki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak