Udekoruj Świąteczny Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Świąteczny Tort (Frozen Christmas Cake) – żaden tort nie ma więcej uroku niż ten ozdobiony świątecznymi dekoracjami. Do Wigilii już tylko jeden dzień, więc chwyćcie za myszkę i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 663 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bar Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Przepisy Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kurczak