Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Świąteczny Tort (Frozen Christmas Cake) – żaden tort nie ma więcej uroku niż ten ozdobiony świątecznymi dekoracjami. Do Wigilii już tylko jeden dzień, więc chwyćcie za myszkę i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 089 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gra Ciasto Gry Owoce Gry Pizza Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Kanapki Gra Deser Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody Gry Torty Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą