Udekoruj Śniadanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Śniadanie – dziś na śniadanie jajko sadzone na toście. W jaki sposób podane? To już zależy od was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 978 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Deser Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Obiad Gry Lody Gry Hamburgery Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Torty Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zupy