Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Śniadanie – dziś na śniadanie jajko sadzone na toście. W jaki sposób podane? To już zależy od was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 979 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery Gra Deser Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Pizza Barbie Gry Gry Dekorowanki