Udekoruj Śniadanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Śniadanie – dziś na śniadanie jajko sadzone na toście. W jaki sposób podane? To już zależy od was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 781 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zupy Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Torty Gra Deser Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Lody Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Obiad Barbie Gry Gry Kuchnia