Udekoruj Śniadanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Śniadanie – dziś na śniadanie jajko sadzone na toście. W jaki sposób podane? To już zależy od was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 136 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zupy Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Makaron Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Torty Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kurczak Gra Ciasto