Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Śniadanie – dziś na śniadanie jajko sadzone na toście. W jaki sposób podane? To już zależy od was!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 830 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Bar Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Torty Słodkie Gry