Udekoruj Hot-Doga - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Hot-Doga – Może macie ochotę na własnego, niepowtarzalnego hot-doga? Wybierzcie bułkę, parówkę, warzywa i sosy, które znajdą się w Twojej wersji hot-doga i cieszcie się widokiem swojego dzieła. Mmm… aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 244 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Owoce Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Deser Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Warzywa Barbie Gry Gry Makaron Gry Kanapki