Udekoruj Hot-Doga | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Hot-Doga – Może macie ochotę na własnego, niepowtarzalnego hot-doga? Wybierzcie bułkę, parówkę, warzywa i sosy, które znajdą się w Twojej wersji hot-doga i cieszcie się widokiem swojego dzieła. Mmm… aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 682 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kurczak Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Lody Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zupy Gry Pizza Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Owoce Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek