Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Hot-Doga – Może macie ochotę na własnego, niepowtarzalnego hot-doga? Wybierzcie bułkę, parówkę, warzywa i sosy, które znajdą się w Twojej wersji hot-doga i cieszcie się widokiem swojego dzieła. Mmm… aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1410 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Ciastka Gra Ciasto Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Makaron Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Lody