Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Hot-Doga – Może macie ochotę na własnego, niepowtarzalnego hot-doga? Wybierzcie bułkę, parówkę, warzywa i sosy, które znajdą się w Twojej wersji hot-doga i cieszcie się widokiem swojego dzieła. Mmm… aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 533 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Obiad Gry Lody Gra Ciasto Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Owoce Gry Pizza Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie