Udekoruj Hot-Doga - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Hot-Doga – Może macie ochotę na własnego, niepowtarzalnego hot-doga? Wybierzcie bułkę, parówkę, warzywa i sosy, które znajdą się w Twojej wersji hot-doga i cieszcie się widokiem swojego dzieła. Mmm… aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 461 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Lody Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food