Udekoruj Dziękczynny Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Dziękczynny Tort – ten wspaniały tort na Święto Dziękczynienia udekorujesz klikając w strzałki, a następnie wybierając którąś z literek w lewym górnym rogu. Pod każdą z nich kryje się inny dodatek, krem czy owoce. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 242 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Torty Gry Przepisy Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Ciastka Gry Obiad Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą