Udekoruj Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Babeczki (Delicious Cupcake Decoration) – świetnie! Do dekoracji macie nie jedną, ale aż 3 babeczki! Gra jest świetna, jednak najpierw trochę podpowiemy jak się w niej odnaleźć. Otóż po prawej stronie widnieje menu, w którym widnieją 3 elementy. Najwyższy odpowiada za środkową babeczkę; środkowy za babeczkę po lewej stronie, a na samym dole – za tę po prawej. Klikając w strzałki zmienicie kategorie dekoracji.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 506 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Deser Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Lody Gra Ciasto Gry Zupy