Udekoruj Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Babeczki (Delicious Cupcake Decoration) – świetnie! Do dekoracji macie nie jedną, ale aż 3 babeczki! Gra jest świetna, jednak najpierw trochę podpowiemy jak się w niej odnaleźć. Otóż po prawej stronie widnieje menu, w którym widnieją 3 elementy. Najwyższy odpowiada za środkową babeczkę; środkowy za babeczkę po lewej stronie, a na samym dole – za tę po prawej. Klikając w strzałki zmienicie kategorie dekoracji.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 611 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Obiad Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bar Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zarabianie