Udekoruj Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Babeczki (Delicious Cupcake Decoration) – świetnie! Do dekoracji macie nie jedną, ale aż 3 babeczki! Gra jest świetna, jednak najpierw trochę podpowiemy jak się w niej odnaleźć. Otóż po prawej stronie widnieje menu, w którym widnieją 3 elementy. Najwyższy odpowiada za środkową babeczkę; środkowy za babeczkę po lewej stronie, a na samym dole – za tę po prawej. Klikając w strzałki zmienicie kategorie dekoracji.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 649 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Bar Gry Obiad Gra Deser Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gra Ciasto