Udekoruj Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Babeczki (Delicious Cupcake Decoration) – świetnie! Do dekoracji macie nie jedną, ale aż 3 babeczki! Gra jest świetna, jednak najpierw trochę podpowiemy jak się w niej odnaleźć. Otóż po prawej stronie widnieje menu, w którym widnieją 3 elementy. Najwyższy odpowiada za środkową babeczkę; środkowy za babeczkę po lewej stronie, a na samym dole – za tę po prawej. Klikając w strzałki zmienicie kategorie dekoracji.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 167 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Warzywa Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zupy