Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Udekoruj Babeczki (Delicious Cupcake Decoration) – świetnie! Do dekoracji macie nie jedną, ale aż 3 babeczki! Gra jest świetna, jednak najpierw trochę podpowiemy jak się w niej odnaleźć. Otóż po prawej stronie widnieje menu, w którym widnieją 3 elementy. Najwyższy odpowiada za środkową babeczkę; środkowy za babeczkę po lewej stronie, a na samym dole – za tę po prawej. Klikając w strzałki zmienicie kategorie dekoracji.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 306 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Torty Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Makaron Barbie Gry Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę