Uczta Z Indykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Uczta Z Indykiem – Toto musi przygotować dzisiaj piękny stół. Pomóż mu, a razem stworzycie niezapomnianą ucztę. Po kliknięciu w ikonkę po prawej stronie na dole ekranu pojawi się kilka nowych, klikaj na nie po kolei, a zobaczysz jakie elementy masz do wyboru. Zmieniaj dosłownie wszystko od obrusu przez indyka po kolorową sałatkę owocową. Baw się!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 972 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Warzywa Słodkie Gry Gra Deser Gry Zupy Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Makaron Gry Kanapki Gry Owoce Gry Lody Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Obiad Gry Pieczenie