Uczta Z Indykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Uczta Z Indykiem – Toto musi przygotować dzisiaj piękny stół. Pomóż mu, a razem stworzycie niezapomnianą ucztę. Po kliknięciu w ikonkę po prawej stronie na dole ekranu pojawi się kilka nowych, klikaj na nie po kolei, a zobaczysz jakie elementy masz do wyboru. Zmieniaj dosłownie wszystko od obrusu przez indyka po kolorową sałatkę owocową. Baw się!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 504 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Lody Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kurczak Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Przepisy