Uczta Z Indykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Uczta Z Indykiem – Toto musi przygotować dzisiaj piękny stół. Pomóż mu, a razem stworzycie niezapomnianą ucztę. Po kliknięciu w ikonkę po prawej stronie na dole ekranu pojawi się kilka nowych, klikaj na nie po kolei, a zobaczysz jakie elementy masz do wyboru. Zmieniaj dosłownie wszystko od obrusu przez indyka po kolorową sałatkę owocową. Baw się!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 418 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Torty Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Lody Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zupy