Uczta Dziękczynna | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Uczta Dziękczynna – ta sympatyczna rodzinka zebrała się przy stole, aby wspólnie świętować Święto Dziękczynienia. Jak co roku mama przygotowała same pyszności. Obowiązkowo indyk – jako symbol tego święta. Mama jest już bardzo zmęczona, dlatego prosi Cię o pomoc przy udekorowaniu stołu, podaniu dodatków, świeć, pieczywa. Jednym słowem, gdyby nie Ty nie byłoby świątecznej atmosfery. Klikaj na ikonki, które znajdują się na dole ekranu gry wielokrotnie i zobacz co zmienia się na obrazku, wybierz najlepszą opcję.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 841 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Torty Gry Lody Gra Deser Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Pieczenie