Uczta Dziękczynna - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Uczta Dziękczynna – ta sympatyczna rodzinka zebrała się przy stole, aby wspólnie świętować Święto Dziękczynienia. Jak co roku mama przygotowała same pyszności. Obowiązkowo indyk – jako symbol tego święta. Mama jest już bardzo zmęczona, dlatego prosi Cię o pomoc przy udekorowaniu stołu, podaniu dodatków, świeć, pieczywa. Jednym słowem, gdyby nie Ty nie byłoby świątecznej atmosfery. Klikaj na ikonki, które znajdują się na dole ekranu gry wielokrotnie i zobacz co zmienia się na obrazku, wybierz najlepszą opcję.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 720 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Deser Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bar Gry Przepisy Gry Lody Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zarabianie