Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Uczta Dziękczynna – ta sympatyczna rodzinka zebrała się przy stole, aby wspólnie świętować Święto Dziękczynienia. Jak co roku mama przygotowała same pyszności. Obowiązkowo indyk – jako symbol tego święta. Mama jest już bardzo zmęczona, dlatego prosi Cię o pomoc przy udekorowaniu stołu, podaniu dodatków, świeć, pieczywa. Jednym słowem, gdyby nie Ty nie byłoby świątecznej atmosfery. Klikaj na ikonki, które znajdują się na dole ekranu gry wielokrotnie i zobacz co zmienia się na obrazku, wybierz najlepszą opcję.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 998 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Obiad Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Fast Food Gry Makaron Gry Torty Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kuchnia Włoska Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Lody Gry Hamburgery