Uczta Dziękczynna - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Uczta Dziękczynna – ta sympatyczna rodzinka zebrała się przy stole, aby wspólnie świętować Święto Dziękczynienia. Jak co roku mama przygotowała same pyszności. Obowiązkowo indyk – jako symbol tego święta. Mama jest już bardzo zmęczona, dlatego prosi Cię o pomoc przy udekorowaniu stołu, podaniu dodatków, świeć, pieczywa. Jednym słowem, gdyby nie Ty nie byłoby świątecznej atmosfery. Klikaj na ikonki, które znajdują się na dole ekranu gry wielokrotnie i zobacz co zmienia się na obrazku, wybierz najlepszą opcję.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 605 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Fast Food Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Makaron