Twoja Lodziarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Twoja Lodziarnia – jesteś pracownikiem najlepszej lodziarni w mieście. Przychodzi do Ciebie bardzo wielu klientów i wszystkich trzeba szybko obsłużyć. Obok ich głowy pojawia się obrazek z rodzajem loda jaki chcieliby zjeść, czasem jest w wafelku, ale niektórzy wolą w miseczce. U góry ekranu gry widzisz goal – to twój cel, zarób tyle, aby przejść do kolejnego etapu, earned – to zarobione przez Ciebie pieniądze oraz time – upływający czas. Aby przygotować loda, klikaj na składniki, kiedy będzie gotowy przeciągnij go na postać klienta.

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągnij gotowego loda na postać klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 557 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Lody Gry Obiad Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kurczak