Twój Własny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Twój Własny Hamburger (Big Tasty Hamburger) – Codziennie na całym świecie sprzedaje się i spożywa miliardy hamburgerów. Ich rodzajów jest mnóstwo, zależnie od regionów. Codziennie powstają nowe zestawy. Dodaj coś od siebie do tej puli pomysłów. Stwórz własnego hamburgera, wybierz bułkę i wszystkie dodatki.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 384 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Owoce Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Makaron Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Torty Słodkie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Kanapki