Twój Własny Hamburger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Twój Własny Hamburger (Big Tasty Hamburger) – Codziennie na całym świecie sprzedaje się i spożywa miliardy hamburgerów. Ich rodzajów jest mnóstwo, zależnie od regionów. Codziennie powstają nowe zestawy. Dodaj coś od siebie do tej puli pomysłów. Stwórz własnego hamburgera, wybierz bułkę i wszystkie dodatki.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 546 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Owoce Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Pizza Gra Ciasto Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bar Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Makaron Gry Zupy Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą