Twój Własny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Twój Własny Hamburger (Big Tasty Hamburger) – Codziennie na całym świecie sprzedaje się i spożywa miliardy hamburgerów. Ich rodzajów jest mnóstwo, zależnie od regionów. Codziennie powstają nowe zestawy. Dodaj coś od siebie do tej puli pomysłów. Stwórz własnego hamburgera, wybierz bułkę i wszystkie dodatki.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 975 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Pieczenie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Obiad Gry Owoce Gry Zarabianie Gra Ciasto