Twój Własny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Twój Własny Hamburger (Big Tasty Hamburger) – Codziennie na całym świecie sprzedaje się i spożywa miliardy hamburgerów. Ich rodzajów jest mnóstwo, zależnie od regionów. Codziennie powstają nowe zestawy. Dodaj coś od siebie do tej puli pomysłów. Stwórz własnego hamburgera, wybierz bułkę i wszystkie dodatki.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 470 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Bar Gry Owoce Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Obiad Słodkie Gry Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Torty Gry Kanapki Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gra Deser Gry Fast Food