Twój Własny Hamburger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Twój Własny Hamburger (Big Tasty Hamburger) – Codziennie na całym świecie sprzedaje się i spożywa miliardy hamburgerów. Ich rodzajów jest mnóstwo, zależnie od regionów. Codziennie powstają nowe zestawy. Dodaj coś od siebie do tej puli pomysłów. Stwórz własnego hamburgera, wybierz bułkę i wszystkie dodatki.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 689 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Deser Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Torty Gry Przepisy Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe