Twój Pączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Twój Pączek – stwórz swojego własnego pączka, który będzie idealny na Tłusty Czwartek. Po prawej stronie ekranu gry widzicie ikonki od samej góry aż po dół. Klikajcie na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w Waszym pączku. Na początek wybieramy stopień wysmażenia pączusia, potem rodzaj polewy, posypki, dodatków, czy owoców. Do tego kawusia lub inny napój. I zmiana elementów dekoracyjnych. Słodkiego dekorowania!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 211 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gry Kurczak Gry Owoce Gry Torty Gry Zupy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kanapki Gry Lody Gry Kuchnia Gry Bar Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy