Twój Pączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Twój Pączek – stwórz swojego własnego pączka, który będzie idealny na Tłusty Czwartek. Po prawej stronie ekranu gry widzicie ikonki od samej góry aż po dół. Klikajcie na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w Waszym pączku. Na początek wybieramy stopień wysmażenia pączusia, potem rodzaj polewy, posypki, dodatków, czy owoców. Do tego kawusia lub inny napój. I zmiana elementów dekoracyjnych. Słodkiego dekorowania!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 048 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zupy Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Ciastka Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bar Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Torty Gry Zarabianie