Twój Pączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Twój Pączek – stwórz swojego własnego pączka, który będzie idealny na Tłusty Czwartek. Po prawej stronie ekranu gry widzicie ikonki od samej góry aż po dół. Klikajcie na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w Waszym pączku. Na początek wybieramy stopień wysmażenia pączusia, potem rodzaj polewy, posypki, dodatków, czy owoców. Do tego kawusia lub inny napój. I zmiana elementów dekoracyjnych. Słodkiego dekorowania!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 146 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Ciasto Gry Lody Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Bar Barbie Gry Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery