Twój Pączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Twój Pączek – stwórz swojego własnego pączka, który będzie idealny na Tłusty Czwartek. Po prawej stronie ekranu gry widzicie ikonki od samej góry aż po dół. Klikajcie na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w Waszym pączku. Na początek wybieramy stopień wysmażenia pączusia, potem rodzaj polewy, posypki, dodatków, czy owoców. Do tego kawusia lub inny napój. I zmiana elementów dekoracyjnych. Słodkiego dekorowania!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 817 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zupy Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Owoce Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Śniadanie Gra Deser Gry Ciastka Gry Kurczak Gotowanie z Sarą