Twój Pączek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Twój Pączek – stwórz swojego własnego pączka, który będzie idealny na Tłusty Czwartek. Po prawej stronie ekranu gry widzicie ikonki od samej góry aż po dół. Klikajcie na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w Waszym pączku. Na początek wybieramy stopień wysmażenia pączusia, potem rodzaj polewy, posypki, dodatków, czy owoców. Do tego kawusia lub inny napój. I zmiana elementów dekoracyjnych. Słodkiego dekorowania!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 233 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Torty Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Makaron Gra Deser Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zupy Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Lody Gry Obiad Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry