Turecki Kebab - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Turecki Kebab – to jedna z naszych ulubionych potraw podawanych na szybko. Pyszne mięsko otoczone dodatkami z warzyw i sosem. Nie łatwo jest kupić, a już na pewno zrobić samemu prawdziwego kebaba. Wykonuj instrukcje, a poznasz przepis na tureckiego kebaba. Żółta strzałka pokazuje Ci co masz robić.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 11 519 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Torty Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Fast Food Gry Obiad Gry Lody Gry Makaron Gry Hamburgery Gra Deser Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kurczak