Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Trzy Babeczki (Oven Fresh Cupcakes) – bez względu na porę roku ani pogodę za oknem zawsze można przygotować babeczki wyglądające jak wiosenne kwiaty. W grze wystarczy wykonywać polecenia wskazane przez strzałki i pomocnicze linie, a w prawdziwej kuchni wystarczy sięgnąć po przepis i składniki. Zachęcamy do gry!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 664 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Torty Gry Obiad Barbie Gry Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Dekorowanki