Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowiec – ciasto truskawkowe to jedno z ulubionych ciast wszystkich z nas. Truskawki maja intensywny smak i aromat i świetnie komponują się z ciastem. W tej grze poznajemy przepis na takie właśnie ciasto z truskawkami. Na początku krojenie, a potem już sama przyjemność przygotowywania ciasta, które możecie zrobić także w swojej kuchni z pomocą mamy lub babci oczywiście. Udanego truskawkowca!

Sterowanie – klikaj myszką, przytrzymaj i przeciągaj.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 6 151 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Lody Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pizza Gry Obiad Gry Hamburgery