Truskawkowe Pyszności - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Pyszności – po prawej stronie ekranu gry widzisz obrazki z różnymi dodatkami do pucharka lodowego. Klikaj na każdy z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element Twojego truskawkowego deseru. Skomponuj swój własny, wymarzony deser, którego będziesz chciała spróbować i zjeść.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 511 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Torty Gry Obiad Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gra Deser Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zręcznościowe