Truskawkowe Pyszności - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Pyszności – po prawej stronie ekranu gry widzisz obrazki z różnymi dodatkami do pucharka lodowego. Klikaj na każdy z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element Twojego truskawkowego deseru. Skomponuj swój własny, wymarzony deser, którego będziesz chciała spróbować i zjeść.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 772 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Hamburgery Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser