Truskawkowe Dekorowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Dekorowanie – któż z nas nie lubi lodów truskawkowych? Albo zwykłych ale zasypanych świeżymi truskawkami? W każdym razie fani truskawek mile widziani, ponieważ zabieramy się za przystrajanie deserku. Po prawej stronie widzimy obrazki, klikając na nie wielokrotnie możemy zmienić różne elementy lodów w pucharku. Wybierzcie te najbardziej smakowite i nie uślińcie klawiatury, bo na sam widok może polecieć ślinka.

Sterowanie – klikaj myszką wielokrotnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 464 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Ciastka Gra Deser Gry Torty Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Przepisy Barbie Gry Gra Ciasto