Truskawkowe Dekorowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Dekorowanie – któż z nas nie lubi lodów truskawkowych? Albo zwykłych ale zasypanych świeżymi truskawkami? W każdym razie fani truskawek mile widziani, ponieważ zabieramy się za przystrajanie deserku. Po prawej stronie widzimy obrazki, klikając na nie wielokrotnie możemy zmienić różne elementy lodów w pucharku. Wybierzcie te najbardziej smakowite i nie uślińcie klawiatury, bo na sam widok może polecieć ślinka.

Sterowanie – klikaj myszką wielokrotnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 637 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Bar Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Obiad Gry Makaron Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Ciastka Gry Zarabianie