Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Dekorowanie – któż z nas nie lubi lodów truskawkowych? Albo zwykłych ale zasypanych świeżymi truskawkami? W każdym razie fani truskawek mile widziani, ponieważ zabieramy się za przystrajanie deserku. Po prawej stronie widzimy obrazki, klikając na nie wielokrotnie możemy zmienić różne elementy lodów w pucharku. Wybierzcie te najbardziej smakowite i nie uślińcie klawiatury, bo na sam widok może polecieć ślinka.

Sterowanie – klikaj myszką wielokrotnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 7 628 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gra Deser Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Makaron Gry Torty Gry Obiad Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Pieczenie