Truskawkowe Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Ciasto – Gdy sezon na truskawki w pełni, warto przygotować wyjątkowe ciasto z tymi właśnie owocami. Wybierz składniki z półki, które wykorzystasz podczas pieczenia, a następnie dodawaj do miski produkty, które wyświetlą się w kółeczku na środku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 034 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zarabianie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Torty