Truskawkowe Ciasto | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Ciasto – Gdy sezon na truskawki w pełni, warto przygotować wyjątkowe ciasto z tymi właśnie owocami. Wybierz składniki z półki, które wykorzystasz podczas pieczenia, a następnie dodawaj do miski produkty, które wyświetlą się w kółeczku na środku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 224 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Pizza Gry Warzywa Gry Obiad Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Deser Gry Lody Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Przepisy