Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Ciasto – Gdy sezon na truskawki w pełni, warto przygotować wyjątkowe ciasto z tymi właśnie owocami. Wybierz składniki z półki, które wykorzystasz podczas pieczenia, a następnie dodawaj do miski produkty, które wyświetlą się w kółeczku na środku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2525 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Obiad Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kurczak Gry Pizza Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Słodkie Gry Gry Bar Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe