Truskawkowe Ciasto | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Truskawkowe Ciasto – Gdy sezon na truskawki w pełni, warto przygotować wyjątkowe ciasto z tymi właśnie owocami. Wybierz składniki z półki, które wykorzystasz podczas pieczenia, a następnie dodawaj do miski produkty, które wyświetlą się w kółeczku na środku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 865 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Lody Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Owoce Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kurczak