Tropikalna Galaretka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Tropikalna Galaretka – galaretka to przysmak Nas wszystkich, ale czy wiecie, że zwykłą galaretkę można podać w niezwykły sposób? Wystarczy zrobić ją w fajnej foremce, dodać bitą śmietanę, posypkę, a do tego super koktajl i ze zwykłej galaretki robi się pyszny deser. Możesz stworzyć swój ulubiony zestaw, klikając na ikonki po lewej stronie ekranu zmieniasz różne elementy deseru. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 8 395 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zupy Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Owoce Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty Gra Deser Gra Ciasto Gry Bar Gry Hamburgery