Toto: Cukierek Albo Psikus - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Toto: Cukierek Albo Psikus – to świetna gra na Halloweenowy wieczór. Jak wiadomo w taką noc dzieci szukają cukierków i innych smakołyków, jeśli ich nie dostaną zrobią Ci psikusa. Dziecko, które podejdzie do stołu ze słodyczami pomyśli o swoim ulubionym „łakociu”, Twoim zadaniem jest odszukać go na stole i kliknąć, aby zawędrował do dzieciaka. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 939 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Torty Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Lody Słodkie Gry Gry Owoce Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Deser Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zupy