Toto: Cukierek Albo Psikus - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Toto: Cukierek Albo Psikus – to świetna gra na Halloweenowy wieczór. Jak wiadomo w taką noc dzieci szukają cukierków i innych smakołyków, jeśli ich nie dostaną zrobią Ci psikusa. Dziecko, które podejdzie do stołu ze słodyczami pomyśli o swoim ulubionym „łakociu”, Twoim zadaniem jest odszukać go na stole i kliknąć, aby zawędrował do dzieciaka. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 053 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zupy Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Obiad Gry Warzywa Gry Torty Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Barbie Gry