Tort Pełen Słodkości - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pełen Słodkości (Candy Cake) – Zapraszamy do pełnego słodkości tortu, który tylko czeka na Ciebie i Twoje pomysły. Bo to od Ciebie zależy, z jakich warstw będzie się składał. Jak będzie przyozdobiony i jakie cukierkowe pyszności znajda się na nim. Gotowi do dekorowania. Do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 504 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Śniadanie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zupy Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Barbie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe