Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pełen Słodkości (Candy Cake) – Zapraszamy do pełnego słodkości tortu, który tylko czeka na Ciebie i Twoje pomysły. Bo to od Ciebie zależy, z jakich warstw będzie się składał. Jak będzie przyozdobiony i jakie cukierkowe pyszności znajda się na nim. Gotowi do dekorowania. Do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 670 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Deser Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kurczak Słodkie Gry