Tort Pełen Słodkości | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Tort Pełen Słodkości (Candy Cake) – Zapraszamy do pełnego słodkości tortu, który tylko czeka na Ciebie i Twoje pomysły. Bo to od Ciebie zależy, z jakich warstw będzie się składał. Jak będzie przyozdobiony i jakie cukierkowe pyszności znajda się na nim. Gotowi do dekorowania. Do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 761 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zupy Gry Warzywa Gry Torty Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Bar Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gra Ciasto Barbie Gry Gry Obiad Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek