Tort Pełen Słodkości - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pełen Słodkości (Candy Cake) – Zapraszamy do pełnego słodkości tortu, który tylko czeka na Ciebie i Twoje pomysły. Bo to od Ciebie zależy, z jakich warstw będzie się składał. Jak będzie przyozdobiony i jakie cukierkowe pyszności znajda się na nim. Gotowi do dekorowania. Do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 342 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Fast Food Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Lody Gry Zupy