Tort Pełen Słodkości - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pełen Słodkości (Candy Cake) – Zapraszamy do pełnego słodkości tortu, który tylko czeka na Ciebie i Twoje pomysły. Bo to od Ciebie zależy, z jakich warstw będzie się składał. Jak będzie przyozdobiony i jakie cukierkowe pyszności znajda się na nim. Gotowi do dekorowania. Do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 710 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Słodkie Gry Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zupy Gry Kuchnia Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Makaron