Tort Pełen Słodkości - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Tort Pełen Słodkości (Candy Cake) – Zapraszamy do pełnego słodkości tortu, który tylko czeka na Ciebie i Twoje pomysły. Bo to od Ciebie zależy, z jakich warstw będzie się składał. Jak będzie przyozdobiony i jakie cukierkowe pyszności znajda się na nim. Gotowi do dekorowania. Do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 938 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Torty Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Lody Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Śniadanie Słodkie Gry Gra Deser Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Ciastka