Tort Pełen Słodkości - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pełen Słodkości (Candy Cake) – Zapraszamy do pełnego słodkości tortu, który tylko czeka na Ciebie i Twoje pomysły. Bo to od Ciebie zależy, z jakich warstw będzie się składał. Jak będzie przyozdobiony i jakie cukierkowe pyszności znajda się na nim. Gotowi do dekorowania. Do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 213 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gra Deser Gry Przepisy Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Torty Gry Ciastka Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Lody Gry Kurczak