Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Tort Pavlova – Zapraszamy na lekcję Sary, która nauczy Was jak przygotować tort Pavlova. Wykonuj instrukcje Sary, a zobaczysz, że przygotowanie takiego tortu jest całkiem łatwe. Jeśli zrobisz to szybko, masz szansę na punkty bonusowe. A więc kliknij zagraj, aby odwiedzić kuchnie Sary. Na początku czeka Was wyszukanie kilku rzeczy z szafek lub lodówki, ale na pewno wszystko da się znaleźć. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 397 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Owoce Gra Ciasto Gra Deser Gry Kanapki Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób To Sam