Tort Pavlova - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pavlova – Zapraszamy na lekcję Sary, która nauczy Was jak przygotować tort Pavlova. Wykonuj instrukcje Sary, a zobaczysz, że przygotowanie takiego tortu jest całkiem łatwe. Jeśli zrobisz to szybko, masz szansę na punkty bonusowe. A więc kliknij zagraj, aby odwiedzić kuchnie Sary. Na początku czeka Was wyszukanie kilku rzeczy z szafek lub lodówki, ale na pewno wszystko da się znaleźć. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 9 563 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Bar Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zupy Gry Lody Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Obiad Gry Dekorowanki