Tort Pavlova | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pavlova – Zapraszamy na lekcję Sary, która nauczy Was jak przygotować tort Pavlova. Wykonuj instrukcje Sary, a zobaczysz, że przygotowanie takiego tortu jest całkiem łatwe. Jeśli zrobisz to szybko, masz szansę na punkty bonusowe. A więc kliknij zagraj, aby odwiedzić kuchnie Sary. Na początku czeka Was wyszukanie kilku rzeczy z szafek lub lodówki, ale na pewno wszystko da się znaleźć. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 500 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Pizza Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Fast Food Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kanapki