Tort Pavlova - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tort Pavlova – Zapraszamy na lekcję Sary, która nauczy Was jak przygotować tort Pavlova. Wykonuj instrukcje Sary, a zobaczysz, że przygotowanie takiego tortu jest całkiem łatwe. Jeśli zrobisz to szybko, masz szansę na punkty bonusowe. A więc kliknij zagraj, aby odwiedzić kuchnie Sary. Na początku czeka Was wyszukanie kilku rzeczy z szafek lub lodówki, ale na pewno wszystko da się znaleźć. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 10 195 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gra Deser Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Obiad Gry Bar