Tort na Urodziny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Tort na Urodziny (Crazy Birthday Cake) – Szykują się urodziny to trzeba szykować poczęstunek. Najlepiej upieczmy szybciutko pyszny tort. Ale pamiętajmy, że to urodziny. Wydarzenie ważne i wyjątkowe więc i nasz tort musi być wyjątkowy. Wspólnymi siłami nie tylko go upieczemy ale i pięknie udekorujemy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 043 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Słodkie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bar Gry Obiad Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek