Tort na Urodziny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Tort na Urodziny (Crazy Birthday Cake) – Szykują się urodziny to trzeba szykować poczęstunek. Najlepiej upieczmy szybciutko pyszny tort. Ale pamiętajmy, że to urodziny. Wydarzenie ważne i wyjątkowe więc i nasz tort musi być wyjątkowy. Wspólnymi siłami nie tylko go upieczemy ale i pięknie udekorujemy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 787 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Torty Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Przepisy Gry Makaron Gry Owoce Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki