Tort na Urodziny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Tort na Urodziny (Crazy Birthday Cake) – Szykują się urodziny to trzeba szykować poczęstunek. Najlepiej upieczmy szybciutko pyszny tort. Ale pamiętajmy, że to urodziny. Wydarzenie ważne i wyjątkowe więc i nasz tort musi być wyjątkowy. Wspólnymi siłami nie tylko go upieczemy ale i pięknie udekorujemy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 641 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Deser Gry Torty Gry Bar Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zupy