Tort Na Sylwestra - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Tort Na Sylwestra – dopiero co minęły święta, a już czas pomyśleć o kolejnej zbliżającej się okoliczności, a mianowicie o sylwestrze. Przypomnijmy sobie, jak miło mijały te z poprzednich lat, dekorując tort z 2012 roku. Czy w tym roku wasz tort będzie ładniejszy?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 318 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Lody Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Barbie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki