Tort Na Sylwestra - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tort Na Sylwestra – dopiero co minęły święta, a już czas pomyśleć o kolejnej zbliżającej się okoliczności, a mianowicie o sylwestrze. Przypomnijmy sobie, jak miło mijały te z poprzednich lat, dekorując tort z 2012 roku. Czy w tym roku wasz tort będzie ładniejszy?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 651 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Torty Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Obiad