Tort Na Sylwestra | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Tort Na Sylwestra – dopiero co minęły święta, a już czas pomyśleć o kolejnej zbliżającej się okoliczności, a mianowicie o sylwestrze. Przypomnijmy sobie, jak miło mijały te z poprzednich lat, dekorując tort z 2012 roku. Czy w tym roku wasz tort będzie ładniejszy?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 556 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Torty Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kanapki Barbie Gry Gra Ciasto Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Obiad Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Makaron Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe