Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Tort Na Sylwestra – dopiero co minęły święta, a już czas pomyśleć o kolejnej zbliżającej się okoliczności, a mianowicie o sylwestrze. Przypomnijmy sobie, jak miło mijały te z poprzednich lat, dekorując tort z 2012 roku. Czy w tym roku wasz tort będzie ładniejszy?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 407 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Śniadanie Gra Ciasto Gra Deser Gry Zupy Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Pizza Gry Obiad Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Przepisy