Tort Na Sylwestra - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Tort Na Sylwestra – dopiero co minęły święta, a już czas pomyśleć o kolejnej zbliżającej się okoliczności, a mianowicie o sylwestrze. Przypomnijmy sobie, jak miło mijały te z poprzednich lat, dekorując tort z 2012 roku. Czy w tym roku wasz tort będzie ładniejszy?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 411 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Owoce Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zupy Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto