Tort Na Święta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Tort Na Święta – piękny tort na Boże Narodzenie będzie fajną i słodką ozdobą, która na pewno szybko zniknie ze stołu! Udekoruj go świątecznymi ozdobami z lukru, różnego rodzaju kremami. Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 715 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Kanapki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Makaron Gry Torty Gry Warzywa Gry Hamburgery Barbie Gry