Tort Na Święta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Tort Na Święta – piękny tort na Boże Narodzenie będzie fajną i słodką ozdobą, która na pewno szybko zniknie ze stołu! Udekoruj go świątecznymi ozdobami z lukru, różnego rodzaju kremami. Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 933 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gra Deser Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody Gry Makaron Gry Owoce Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Torty Gry Kuchnia