Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Tort My Little Pony – Barbie spodziewa się maluszka. Z nudów postanowiła upiec dla niego tort z kucykiem My Little Pony. Zrób zakupy, zmieszaj składniki, wrzuć tortownicę do piekarnika i ozdób swoje małe słodkie dzieło sztuki, gdy już będzie gotowe.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 982 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Ciasto Gry Przepisy