Tort My Little Pony - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tort My Little Pony – Barbie spodziewa się maluszka. Z nudów postanowiła upiec dla niego tort z kucykiem My Little Pony. Zrób zakupy, zmieszaj składniki, wrzuć tortownicę do piekarnika i ozdób swoje małe słodkie dzieło sztuki, gdy już będzie gotowe.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 901 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gra Ciasto Gra Deser Gry Zupy Gry Ciastka Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery