Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Tort My Little Pony – Barbie spodziewa się maluszka. Z nudów postanowiła upiec dla niego tort z kucykiem My Little Pony. Zrób zakupy, zmieszaj składniki, wrzuć tortownicę do piekarnika i ozdób swoje małe słodkie dzieło sztuki, gdy już będzie gotowe.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 278 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kanapki Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto