Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Monster High Lody – jedna z dziewcząt z Monster High obchodzi urodziny, dlatego jej koleżanki upiekły tort. Teraz trzeba go już tylko odświętnie udekorować… Wybierz lukier, krem i ozdoby godne Monster High. I jak? Wasz tort jest potwornie piękny…?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 621 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Ciastka Gry Torty Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę