Tort Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Monster High Lody – jedna z dziewcząt z Monster High obchodzi urodziny, dlatego jej koleżanki upiekły tort. Teraz trzeba go już tylko odświętnie udekorować… Wybierz lukier, krem i ozdoby godne Monster High. I jak? Wasz tort jest potwornie piękny…?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 5 645 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Bar Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gra Deser Gry z Czekoladą