Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Monster High Lody – jedna z dziewcząt z Monster High obchodzi urodziny, dlatego jej koleżanki upiekły tort. Teraz trzeba go już tylko odświętnie udekorować… Wybierz lukier, krem i ozdoby godne Monster High. I jak? Wasz tort jest potwornie piękny…?

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3586 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Lody Słodkie Gry Gry Przepisy Gra Deser Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Makaron Gotowanie z Sarą