Tort Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Monster High Lody – jedna z dziewcząt z Monster High obchodzi urodziny, dlatego jej koleżanki upiekły tort. Teraz trzeba go już tylko odświętnie udekorować… Wybierz lukier, krem i ozdoby godne Monster High. I jak? Wasz tort jest potwornie piękny…?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 5 490 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Owoce Gry Torty Gry Obiad Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Lody Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Makaron Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry