Tort Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Monster High Lody – jedna z dziewcząt z Monster High obchodzi urodziny, dlatego jej koleżanki upiekły tort. Teraz trzeba go już tylko odświętnie udekorować… Wybierz lukier, krem i ozdoby godne Monster High. I jak? Wasz tort jest potwornie piękny…?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 5 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Ciastka Barbie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki