Tort Księżniczki Zosi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Tort Księżniczki Zosi (Sofia Cooking Princess Cake) – Księżniczka Zosia to utalentowana dziewczynka. Tym razem upiecze tort i przemieni go w prawdziwy zamek z bajki. Zobaczcie jak to zrobiła i towarzyszcie jej w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 770 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Owoce Barbie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kurczak Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Bar Słodkie Gry Gra Deser Gry Zarabianie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty