Tort Księżniczki Zosi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Tort Księżniczki Zosi (Sofia Cooking Princess Cake) – Księżniczka Zosia to utalentowana dziewczynka. Tym razem upiecze tort i przemieni go w prawdziwy zamek z bajki. Zobaczcie jak to zrobiła i towarzyszcie jej w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 861 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Kanapki Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Lody Gry Bar Gry Fast Food Barbie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Hamburgery