Tort Księżniczki Zosi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Tort Księżniczki Zosi (Sofia Cooking Princess Cake) – Księżniczka Zosia to utalentowana dziewczynka. Tym razem upiecze tort i przemieni go w prawdziwy zamek z bajki. Zobaczcie jak to zrobiła i towarzyszcie jej w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 570 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Obiad Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bar Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Lody Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Owoce Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe