Tort Księżniczki Zosi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Tort Księżniczki Zosi (Sofia Cooking Princess Cake) – Księżniczka Zosia to utalentowana dziewczynka. Tym razem upiecze tort i przemieni go w prawdziwy zamek z bajki. Zobaczcie jak to zrobiła i towarzyszcie jej w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 197 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Warzywa Barbie Gry Gra Deser Gry Pizza Gry Owoce Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Makaron Gra Ciasto