Tort Księżniczki Zosi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tort Księżniczki Zosi (Sofia Cooking Princess Cake) – Księżniczka Zosia to utalentowana dziewczynka. Tym razem upiecze tort i przemieni go w prawdziwy zamek z bajki. Zobaczcie jak to zrobiła i towarzyszcie jej w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 331 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Torty Barbie Gry Gry Obiad Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Przepisy Gry z Czekoladą