Tort Księżniczki Zosi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tort Księżniczki Zosi (Sofia Cooking Princess Cake) – Księżniczka Zosia to utalentowana dziewczynka. Tym razem upiecze tort i przemieni go w prawdziwy zamek z bajki. Zobaczcie jak to zrobiła i towarzyszcie jej w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 997 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Lody Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Pizza Gry Obiad Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry